Współpraca z portalem gdziepolek.pl

Wspólnie z www.gdziepolek.pl przygotowaliśmy innowacyjną platformę – www.aptekarskieporady.pl

Aptekarskie porady (www.aptekarskieporady.pl) to nic innego jak farmaceutyczna usługa rozszerzona: udzielanie porady w drobnych dolegliwościach przez farmaceutę dostępna dla wszystkich farmaceutów bez logowania i konieczności pozostawiania swoich danych w systemie.

Apteka musi zapewnić odpowiednio przeszkolonych i posiadających wiedzę farmaceutów do realizacji usługi, stąd też przygotowaliśmy dla Was portal www.aptekarskieporady.pl, który jest rozwiązaniem, praktykowanym przez kraje, gdzie opieka farmaceutyczna niesie za sobą gigantyczne oszczędności. Nasza dedykowana strona została zbudowana po to, aby dostarczyć farmaceutom w aptekach materiały wspomagające samoleczenie drobniejszych dolegliwości.

Dzięki usłudze drobne dolegliwości, następuje poprawa dostępu i zwiększenie możliwości wyboru leków bez recepty, podczas leczenia mniej poważnych chorób, na drodze:

• Promocji samoleczenia z pomocą apteki, włączając w to dostęp do niezbędnych leków i sprzętów medycznych, a w konsekwencji odciążenie służby zdrowia, przede wszystkim lekarzy rodzinnych,
• Promowaniu omawianej usługi poprzez lokalne praktyki medyczne lub innych dostawców usług medycznych.

Sprawdź sam oraz przekonaj się jakie to proste i skuteczne: www.aptekarskieporady.pl