Rola farmaceutów w realizacji szczepień w aptekach

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów na szkolenie on-line z cyklu webinarowa środa pt. „Rola farmaceutów w realizacji szczepień w aptekach”, które odbędzie się 21 października br. o godz. 18.00.

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:
18.00-19.00

„Rola farmaceutów w realizacji szczepień w aptekach” – dr n. farm. Piotr Merks https://wmcm.uksw.edu.pl/dr-nauk-farm-piotr-merks/

Szczepienia w aptekach to uznany standard międzynarodowy zatwierdzony przez Międzynarodową Federację Farmaceutyczną (FIP).

Proponowane szkolenie, ma na celu wyjaśnienie procedury szczepień w aptekach przez farmaceutów oraz opowiedzieć im o tym w jaki sposób prowadzi się tą usługę, jak była ona wprowadzana w innych krajach oraz do zmobilizowało decydentów do implementacji tej usługi.

„Canesten – nowość od Bayer” – Monika Albrewczyńska – firma BAYER

Partner spotkania: BAYER, Ogólnopolski Program Zwalczania Grypy.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest rejestracja na stronie:

https://slaskaoia.clickmeeting.com/szczepienia-w-aptekach/register

Uwagi techniczne:

Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej – wroblewski.lech@slaskaoia.pl lub kom. 668220478.