Nowe szkolenie dla farmaceutów

Firma Education for Business & Science zaprasza na dwudniowe szkolenie z zakresu: „Rejestracji Produktów Leczniczych Ludzkich i Weterynaryjnych”

Szkolenie składa się z dwóch części.

W pierwszej części szkolenia uczestnicy zapoznają się z podstawami teoretycznymi/prawnymi dotyczącymi Rejestracji. W drugiej części zostanie położony nacisk na praktykę. Omawiany jest zakres obowiązków Specjalisty Rejestracji Regulatory Affairs Specialist w firmach farm/biotech, kompetencje, codzienne zadania, przykłady sytuacji z jakimi spotykają się na co dzień w kontakcie z urzędami (Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Medycznych i Biobójczych) oraz uczestnicy są zapoznawani z Dokumentacją Rejestracyjną. Przedstawiona jest struktura działu, ścieżki rozwoju, funkcjonowanie działu w strukturze firmy. Ponieważ, to właśnie aspekt praktyczny wiedzy, najbardziej interesuje rekruterów na rozmowie kwalifikacyjnej do firm. W zakresie Certyfikatu znajduje się także część dotycząca Podstaw Monitorowania Działań Niepożądanych Leków – Pharmacovigilance.

Płace na pierwszych stanowiskach w Działach Regulatory i Pharmacovigilance

Kiedy?

✔Kurs Podstawowy
sob. 29 lutego godz. 12-17:00

✔Kurs Zaawansowany – Część Praktyczna

Ćwiczenia z Dokumentacją Rejestracyjną na stanowisku Specjalista Rejestracji Leków firmy farmaceutycznej

niedz. 01 marca 09-15:00

 

  • Trener certyfikujący: RA Expert Kamila Chwiłoc Regulatory Affairs Manager, Pharmacovigilance Manager, Project Manager Global Business Development Department – Bioton, Abbot (Abbvie) Jelfa, Polpharma i inn.
  • Certyfikaty Bezterminowe, wystawiane w jęz. angielskim są uznawane w oddziałach czołowych firm i korporacji farmaceutycznych w Polsce i krajach UE. Szkolenie prowadzone w jęz. polskim
  • Lektorzy Certyfikujący – menedżerowie z kilkunastoletnim doświadczeniem, czynni zawodowo w Działach Regulatory Affairs czołowych firm farmaceutycznych i biotechnologicznych innowacyjnych i odtwórczych

 

Więcej szczegółów w wydarzeniu : https://www.facebook.com/events/176050623740009/

Zapraszamy!