Karta identyfikacji branżowej

Dlatego wraz z Polską Grupą Farmaceutyczną postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce.

 

Jednakże, tylko niektórzy to uznają i niestety wciąż pojawiają się doniesienia o niektórych placówkach zdrowia, supermarketach, a nawet niektórych organizacjach, które nie wyjaśniają kluczowej roli aptekarzy i podważają status farmaceuty jako pracownika ochrony zdrowia.

 

Farmaceuci powinni być pewni, że w ramach akcji Farmaceuci dla farmaceutów oraz przy współpracy z organizacjami związkowymi podnosimy tę kwestię z odpowiednimi władzami i już odnieśli pewne sukcesy w zachęcaniu do komunikacji wspierającej zawód w Polsce.

 

W ramach naszych akcji będziemy nadal podejmować takie działania, a tymczasem opracowaliśmy internetową kartę identyfikacyjną, której farmaceuci i technicy farmaceutyczni mogą odpowiednio użyć w celu wyjaśnienia swojego statusu zawodowego.

 

Jak farmaceuci mogą uzyskać dostęp do spersonalizowanej karty identyfikacyjnej:

 

https://informacjekoronawirus.pl/karta-identyfikacyjna-farmaceuty-i-technika-farmaceutycznego-do-samodzielnego-wypelnienia/

 

Link otworzy spersonalizowaną kartę potwierdzającą twoją rolę. Karta zawiera nazwę regulatora i numer rejestracyjny. Możesz zapisać kartę w telefonie lub urządzeniu mobilnym, aby mieć ją pod ręką, jeśli chcesz możesz również wydrukować go, aby mieć ją przy sobie w formie papierowej.